Бордо разби Монпелие и подгони Европа

2792
на 19.03.2017

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Отборът на Бордо победи с 5:1 Монпелие в мач от 30-ия кръг на Лига 1. Жирондинците стигнаха до успеха още през първата част, когато водеха с 3:0. Нолан Ру откри, Юнус Санхаре удвои, а след това Валентен Вада вкара и трети гол. В началото на втората част Риад Будбуз върна някакви надежди на гостите с попадение от дузпа, но Нолан Ру с втория си гол и Малком тотално отказаха Монпелие, които довършиха мача с десет души, тъй като Даниел Конгре напусна с директен червен картон.

В класирането Бордо заема шеста позиция с 46 точки, с което се изравни с Олимпик Марсилия на местата даващи право на участие в Европа догодина. Монпелие от своя страна е 15-и с 33 и опасната зона е само на пет точки.

Спортал

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)