Ромелу Лукаку съсече “самураите”

6277
на 15.11.2017

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Националният отбор на Белгия победи с 1:0 Япония в контролна среща, играна на стадион “Ян Брейдел” в Брюж. Авторът на единственото попадение в мача бе нападателят на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку в 72-ата минута.

Играчите на Япония дълго време успяваха да удържат натиска на домакините, но в 72-ата минута рухнаха. Насер Шадли направи страхотен рейд през отбраната на “самураите”, след което сложи топката на главата на Лукаку, за когото бе елементарно да отбележи отблизо в опразнената врата.

Така “червените дяволи” се върнаха на победния път след равенството 3:3 с Мексико преди четири дни, предава Спортал. Тимът на Роберто Мартинес има 7 победи и 1 реми в последните си 8 мача. В същото време Япония продължава с неубедителните игри, като азиатският тим няма победа вече 3 поредни двубоя.

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)