0
14.11.2017
0
3677

Без Лионел Меси в състава си Аржентина се сгромоляса срещу Нигерия в последната си контрола за 2017 г. Южноамериканците поведоха с 2:0 на  Нигерия, но след това в рамките на около половин час игрово време допуснаха четири гола за крайното 2:4. Проверката се състоя на неутрален терен в руския град Краснодар, където идното лято и двата тима ще са част от Мондиала.

Звездата на Барселона получи почивка след спаринга срещу “сборная” преди дни, но селекционерът Хорхе Сампаоли можеше да разчита на останалите си звезди начело с Пауло Дибала, Анхел ди Мария, Николас Отаменди, Хавиер Масчерано, Евер Банега, Серхио Агуеро и др, предава Спортал. Последните двама дадоха добър аванс на тима с попадения в 26-ата и 37-ата минути. Още до почивката обаче африканците върнаха единия гол чрез Келеши Иеанашо.

През второто полувреме нигерийците размазаха противника след две попадения на нападателя на Арсенал Алекс Иуоби и едно на родения в Русия, но избрал да представлява “суперорлите” Брайън Идоу.

Меси разкри защо каза "ДА" на националния на Аржентина

Нападателят на Барселона Лионел Меси разкри защо се...

на 02.09.2016

Отборът от Черния континент демонстрира впечатляваща игра на контраатака и ефективност, реализирайки въпросните голове след само пет точни изстрела във вратата.

АРЖЕНТИНА - НИГЕРИЯ 2:4

1:0 Банега (26)

2:0 Агуеро (37)

2:1 Иеанашо (44)

2:2 Иуоби (52)