ГОРЕЩО
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
Гроздан Караджов: Корабът "Кайрос" не представлява опасност за околната среда и за хората
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с Крис Смит, зам.-помощник Държавен секретар на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 60 см е снежната покривка на връх Тодорка, над 40 см сняг има и на Бъндеришка поляна. Условията за зимни спортове са отлични, съобщава "Фокус", позовавайки се на информация от дежурния в Планинска спасителна служба-Банско.
препоръчано
Във високата част на Пирин времето е ясно, температурите са от минус 1 до плюс 2 градуса. Повечето ски-съоръжения работят, включително кабинковата въжена линия Банско-Бъндеришка поляна. Обработени са 7 писти – Тодорка, Юлен, Бъндерица, Плато 1, Плато 2, Шилингарник 1, Балканиада и частично Ски път 1. От ПСС препоръчват на туристите да излизат в планината с подходяща зимна екипировка. Не е имало инциденти през изминалото денонощие.
Ръст на потребителската кошница с 1 лв.
3735
преди 3 часа
Какво трябва да знаем, ако работим на 31 декември и 2 януари
7837
преди 4 часа
Ето какви ще са цените на винетките в евро
7491
преди 5 часа


