Баскетнационалите победиха Швейцария в Белград

на 25.08.2016
985
0

Мъжкият национален отбор на България по баскетбол победи Швейцария със 72:67 (17:15, 20:21, 17:14, 18:17) точки в предпоследната си контрола от подготовката за европейските квалификации през септември. Срещата се игра в зала "Пионир" в Белград.  Като цяло двубоят вървеше равностойно с размяна на кошове. На почивката разликата беше само точка, а след 30 минути игра стигна до 4. В последните десет българите поддържаха минимален аванс и в края успяха да спечелят.

Най-резултатен за успеха беше Александър Везенков с 18 точки, а 14 точки вкара Павлин Иванов. Чавдар Костов се отличи с 13, Дий Бост със 7, Велислав Гълъбов с 6, по 4 точки вкараха Христо Захариев и Станимир Маринов.

Утре българите играят последна проверка от 18:00 часа срещу сръбския тим Мега Лекс.

Националите по баскетбол заминаха за Румъния

Мъжкият национален отбор по баскетбол замина днес за...

на 11.08.2016

Спортал

(0)
За кого ще гласувате, ако в момента се проведат парламентарни избори?

В съда:
- Обвиняеми, поемате ли вината?
- Сега господин съдия съм на бира, но през зимата с удоволствие поемам вината, особено червените.