0
26.08.2017
0
357

Валери Божинов асистира за единствения гол на Лозана при равенството 1:1 срещу Грасхопърс в мач от шестия кръг на швейцарското първенство по футбол. По този начин отборът на българина остана на дъното с две точки и три по-малко от предпоследния във временнотоГрасхопърс, пише "Спортал".

Божинов започна като титуляр и в 31-та минута подаде на Франческо Маргиота, който овладя топката пред наказателното поле, напредна и я изпрати в горния ляв ъгъл на вратата на гостите с топовен удар. Валери напусна игра в 72-та минута, а две по-късно Грасхопърс изравни с гол от дузпа на Рунар Мар Сигурьонсон.