BG EN

Борисов: Ако блокадата на границата ни с Гърция не приключи до два дни, ще считам, че това е насочено към България (видео)

ЧАС ПИК

Борисов: Ако блокадата на границата ни с Гърция не приключи до два дни, ще считам, че това е насочено към България (видео)

9131
на 27.02.2016
Борисов: Ако блокадата на границата ни с Гърция не приключи до два дни, ще считам, че това е насочено към България (видео)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Досега България в Брюксел изключително много е защитавала гръцките интереси като наш съсед, като се започне с всички финансови планове на ЕС и милиардите, които се изляха в Гърция, за да им спасим държавата. 

препоръчано

Това написа премиерът преди минути в личния си профил във Фейсбук.

„Помагал съм на всички гръцки премиери, независимо дали са леви или десни. Ако блокадата на границата ни с Гърция не приключи до два дни, ще считам, че това е насочено към България. Няма да отида на извънредната среща на високо равнище между Европейския съюз и Турция, която ще се проведе на седми март в Брюксел. Ще наложа вето – ще отида на границата, за да привлека вниманието на европейските колеги какви съседи имаме. Не можем да обсъждаме никакви теми, свързани с Гърция, докато са ни блокирали границата. Българите са ми по-мили. Специално искам да благодаря на министър Ивайло Московски, който положи огромни усилия”, пише още премиерът.

Цялото изказване на Борисов и видеото може да видите ТУК!

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК