ГОРЕЩО
ЗАКОНЪТ НА УЛИЦАТА! Синята легенда Константин Мишев ИЗБУХНА - ето защо младежките банди не могат да бъдат спрени
САМО В ПИК! Георги Марков РАЗМАЗВАЩО за споровете за Евровизия: София се заформи като най-мръсната столица в Европа - Терзиев показа, че градът може и без кмет
Кандимена и Гюров се поверили в ръцете на Зайо Зизин - трагедия!
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
ШОК! Обвиненият в педофилия кандидат-депутат от ППДБ Красимир Труфев събира дарения, за да организира кино вечери на деца (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Бойко Борисов ще посрещне председателя на Европейския съвет Доналд Туск, който пристига на посещение в България на 8 октомври. Двамата ще проведат среща четири очи на 9 октомври в резиденция „Евксиноград“, Варна, съобщиха от правителствената пресслужба.
препоръчано
Ситуацията в Европа с мигрантската криза и мерките, които ЕС взема за справянето й, ще са основна тема на разговорите. След срещата премиерът и председателят на Европейския съвет ще направят съвместни изявления за медиите.
Бойко се среща днес с Юнкер, Туск и Шулц
5234
на 04.12.2014


