ГОРЕЩО
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Основният дарител при бедствия и аварии са хората с ниски доходи. Това каза във интервю за БТА председателят на Българския Червен кръст Христо Григоров.
препоръчано
Редно е политиците да си стиснат ръцете, за да върви България напред, допълни той. По думите му до момента в банковата сметка на БЧК, отворена за набиране на средства за пострадалите от наводненията през миналата седмица, са събрани над 120 хиляди лева. Над 450 доброволци на организацията от цялата страна са се отзовали във Варна и Добрич.
Трябва да бъде направена оценка от страна на държавата дали ще бъдат построени нови къщи на нуждаещите се, както беше направено след наводнението в с. Бисер и след заметресението в Перник.
Седем билки и подправки срещу високото кръвно
4994
преди 27 минути
Портокалите - природният щит за имунитета и сърцето
7841
преди 1 часа
Извънреден събор на Българския лекарски съюз
9043
преди 9 часа
Проф. Тодор Кантарджиев: Грипът вече се разпространява епидемично
10753
преди 11 часа


