ВАЖНО! Ето къде ще спират тока в София

Само в ПИК
ВАЖНО! Ето къде ще спират тока в София
Автор: ПИК
Дата
Дата
3912
Коментари
1
ВАЖНО! Ето къде ще спират тока в София

Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област за периода 11-15 септември. Това съобщиха от пресцентъра на ЧЕЗ. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 11-15 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Софийска област

Община Божурище

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 12.09.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: ПИ 043001, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Храбърско

Община Ботевград

На 11.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, Тп

На 11.09.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв. 175, Христо Ботев, Цар

Иван Шишман

На 13.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Околоо Стадиона.

На 13.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Оборище, Цар Иван Шишман; Врачеш: Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Иван Вазов, Извор, Околчица, Освобождение (9-ти септемвр, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Победа, Първенец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Синчец, Стара планина, Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Явор

На 13.09.2017 г. /09:30 - 09:50 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41

На 13.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, ПИК, Саранск, Цар Освободител; Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен; Литаково: Трети март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска кория, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 13.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен

На 13.09.2017 г. /09:30 - 09:50 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Ботевград: Стефан Караджа; Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070; Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4; Липница, Общ. Ботевград: за Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец; Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка; Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол; Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008; Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница; Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 14.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 14.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

Община Горна Малина

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански двор, УПИ XXII-26, Кв. 34, Шеста; Горна Малина: блокове, Осемнадесета, УПИ XIII-52 Кв. 3; Макоцево: Местност Крушака, ПИ 093013

Община Елин Пелин

На 11.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Равно Поле: М. Конска ливада

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36; Равно Поле: Верила

На 12.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ ХІХ-262, Кв. 18, Черковна; Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар войвода, Шейново, Шиовица, Янтра

На 12.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Столник

На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9

На 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 в. з. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34

На 15.09.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Горна Малина; Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7; Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна зона, ЖП Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 Кв. 14, Четвърта; Негушево: УПИ 9 – 020019; Саранци: 000020 по КВС; Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

Община Етрополе

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - с. Лъга

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лъга

На 12.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Долна Липа, Махала Липа, Махала Печор, Махала Чульовци; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5; Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 12.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Манаселска река: Махала Гола могила, Махала Драгоица, Махала Череша

Община Ихтиман

На 11.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 11.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Веринско; Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 11.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Василица; Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра; Мирово, Общ. Ихтиман; Стамболово, Общ. Ихтиман

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 11.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Ихтиман: Димитър Попов, Предгарова, УПИ III-2061, Кв. 145

На 11.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ихтиман: Извън регулация

На 12.09.2017 г. /08:15 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М. Царчино

На 12.09.2017 г. /08:15 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Веринско: 000182, ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6

На 12.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Веринско: 000182

На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8; Ботевград: Хан Крум; Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А; Бърдо: УПИ №113 Кв. №25А; Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо; Джамузовци; Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3; Пановци: 22

Община Костенец

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147; Момин проход: Ален мак, Еделвайс, Княз Борис, Княз Борис, Круша, Лоза, Луна, Мусала, Победа, Пчела, Радост, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара планина, Тодор Ненчев, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

На 11.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 14.09.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./ - Понор: . УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански двор; Цръклевци

На 14.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169

Община Правец

На 13.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Правец: В. Пенчов, Васил Левски, Възраждане, Градешница, Градище, Здравец, Лесковец, Махала Пушкарско, Местност Топилата, Осма, Пета, Поп Марко, Първа, Свети Анастасий, Трета, УПИ III-862 В. 50, Чавдар войвода, Четвърта, Шеста, Ясен; Разлив: Махала Маргинска

Община Самоков

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, УПИ IV Кв. 20; Горни Окол: IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, Парцел VI--43 Кв. 5

За периода 11-15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина - Ковачевци; Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков; Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне: ПИ 000368

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Александрова, Белмекен, Вардар, Двадесет и Девети Декември, Захари Хаджигюров, Искър, Митрополитска, Оборище, Овнарско, Охрид, Патриарх Евтимий, Преспа, Райна Княгина, Рила планина, Розова долина, УПИ 65231. 909. 365, Цар Борис III

На 12.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18; Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Белчински Бани: П-Л V Кв, 21; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58; Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5; Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 12.09.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Алино

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5; Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв. 20; Драгушиново; Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ. Самоков; Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик; Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър; Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски брод

Община Сливница

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ - Алдомировци: 11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три, Кв. 19, Седма, УПИ - ХІІ-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Четвърта

На 11.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 12.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 13.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 14.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка махала, Георги С. Раковски, Горна махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора на АПК, Девети май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189, УПИ XXVIII, Кв. 3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ ХХ-764, Кв 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХХхIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 12.09.2017 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет; Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, ЖП. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Опицвет

Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, ЖП. Гара, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски, Пушкин, Сан Стефано, Хан Крум

На 12.09.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка махала, Гълъбовци, Девети май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

На 13.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 13.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв. 107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, ул. „Шипка“.

Още по темата
Кражба на масло спря тока в Петрич
Часовник
00:06
Кражба на 1 600 литра трансформаторно масло от четири трансформатора, собственост на ЧЕЗ Разпределение България в град Петрич, повреди два от тях и остави без електрозахранване 1167 клиенти на...
Напиши коментар »
(1)
1
И къде ще спират тока в София?????????!!!!!!!!!!!!!!????????????????
Вашето мнение
Код за сигурност:
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.
ВИП рожденици
Ангел Заберски-син
Ангел Заберски-син
музикант и композитор
Става на: 48 години
Анжел Вагенщайн
Анжел Вагенщайн
писател, сценарист
Става на: 95 години
Владимир Левчев
Владимир Левчев
поет
Става на: 60 години
Касим Дал
Касим Дал
политик
Става на: 55 години
Тодор Батков
Тодор Батков
адвокат, собственик на в. "Стандарт"
Става на: 59 години

Един борец паркирал неправилно на "Витошка" и отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало.
- Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв.
Един човек, който видял от кафето какво става, му казал:
- Паякът го взе.

Замислено борецът казал:
- Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.