Валенсия победи Селта с 3:2 в мач от първенството на Испания

Дата
2253
Коментари
0

Отборът на Валенсия победи като домакин Селта с 3:2 в мач от междинния, 30-и кръг от шампионата на Испания.

Гол на Карлос Солер в 86-ата минута донесе успеха за Валенсия, който е 10-и за отбора от началото на кампанията.

Густаво Кабрал в 16-ата минута даде преднина в резултата за гостите от Виго. Дани Парехо в 38-ата минута изравни, а в 67-ата минута Мунир Ел Хадади направи резултата 2:1 за Валенсия.

Яго Аспас отк дузпа в 80-ата минута възстанови равенството, преди Солер да вкара за крайното 3:2 за Валенсия.

Валенсия е на 12-о място в класирането, а Селта е на 10-а позиция, като има аванс от пет точки пред Валенсия.

В друг мач от кръга Ейбар победи Лас Палмас с 3:1.

(0)
Виж всички най-четени
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.