ГОРЕЩО
Кой лъже за пътуванията на Пеевски - Емил Дечев или Иван Демерджиев
РАЗБИВАЩО! Искра Михайлова срина ръководството на парламента заради клеветите и лъжите по адрес на Пеевски: Жалка процедура! Казахме на българските граждани да не пътуват, защото ги следят (ВИДЕО)
ГОРЕЩ СЛУХ: Появи се сензационен кандидат за водещ на "Евровизия“
Демерджиев прозира зад мълчанието на МВР за сектата от Петрохан
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Предизвикателството пред "Прогресивна България" е да търси победа на първи тур на президентските избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работи се по възстановяването на всички щети след наводнението във Варна. Това заяви пред Novini.bg областният управител Иван Великов. Изпратихме вчера в София документи за това правителството да разгледа възможността да помогне и финансово за продължаване на възстановяването на всички щети, обясни той. Великов заяви, че поддържа връзка с колегите си областни управители.
препоръчано
И по време на наводнението ми се обадиха да помогнат. Познаваме се и работим добре. Чуваме се и каквото можем да направим, за да си помогнем, го правим, каза още областният управител на Варна.
Кой лъже за пътуванията на Пеевски - Емил Дечев или Иван Демерджиев
172999
преди 51 минути
Прокуратурата повдигна обвинение на внука, убил баба си
7280
преди 3 часа
Задържаха двама мъже от Благоевград след открит кокаин
6153
преди 3 часа


