ГОРЕЩО
ДОКЪДЕ СЕ ДОКАРАХА? И Ружа Райчева вдигна ръце от кабинета - занули Гюров заради тайната му среща с инфлуенсъри: Низостта влезе в държавата. Такова падение не е имало
УМБАЛ „Софиямед“ с изложба „Другото лице на лекаря“ по повод Световния ден на здравето (СНИМКИ)
Сарафов остава, КС не намери проблем в шестте месеца, но не тълкува завареното положение на главния прокурор
ТАЙНАТА СРЕЩА НА ГЮРОВ С ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - поредна стъпка към опорочаване на изборите и недопустимо използване на институционален статус
Защо все повече хора търсят майстори през платформата Daibau? (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 1 декември 2014 г. (понеделник), във връзка с диагностика на уличен водопровод в жк „Красна поляна”, се налага спиране на водата от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на бившите виетнамски общежития.
препоръчано
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: до бл. 11. След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
Жена направи забележка на непознат, той ѝ счупи ръката
4408
преди 18 минути
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски обеща и изпълни: ДПС с чисти от ДС листи!
18167
преди 30 минути
70-годишен шофьор с положителна проба за алкохол се блъсна в паркиран автомобил
4372
преди 38 минути


