0
29.08.2017
0
483

Мъжкят национален отбор по волейбол на България ще играе срещу тима на Финландия в плейофите за място на четвъртфиналите на Европейското първенство, което продължава в Полша, съобщи сайтът на Европейската волейболна конфедерация.

В последния си мач в група „А“ на турнира Финландия загуби от Полша с 0:3 гейма. С това финландците приключват на третото място в групата и ще играя срещу българите в следващия си мач.

Както е известно избраниците на треньора Пламен Константинов приключиха груповата фаза на второто място в група „С“ на турнира.

На четвъртфиналите победителят от мача между България и Финландия, който трябва а се изиграе на 30 август (сряда), ще играе срещу Сърбия.