Дата
2376
Коментари
0

Мъжкят национален отбор по волейбол на България ще играе срещу тима на Финландия в плейофите за място на четвъртфиналите на Европейското първенство, което продължава в Полша, съобщи сайтът на Европейската волейболна конфедерация.

В последния си мач в група „А“ на турнира Финландия загуби от Полша с 0:3 гейма. С това финландците приключват на третото място в групата и ще играя срещу българите в следващия си мач.

Както е известно избраниците на треньора Пламен Константинов приключиха груповата фаза на второто място в група „С“ на турнира.

На четвъртфиналите победителят от мача между България и Финландия, който трябва а се изиграе на 30 август (сряда), ще играе срещу Сърбия.

(0)
Виж всички най-четени
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.