ГОРЕЩО
Fibank премахна таксите за незабавните преводи blink по мобилен номер (P2P)
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
БЕЛЕЗНИЦИ! Трима са с обвинения след удара по Zamunda и други торент сайтове
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори

Волен Сидеров в момента е яхнал популистичната вълна и печели значителен рейтинг покрай протестите. Той развява безумен план за излизане от кризата, в който обещава да се бори с монополите, като ги национализира, както и да копае за злато, понеже България разполагала със залежи на стойност 700 млрд. лева (?!). Така заплатите у нас щели да станат поне 1000 лева, а пенсиите – минимум 500 лева.
Сидеров преди няколко месеца бе хванат от телевизия СКАТ да харчи невероятни суми за ултралуксозен хотел в Париж с гаджето си – Деница Гаджева. Вместо да опровергае твърденията за това, след като бе запитан от репортер на ПИК дали е вярно, той реагира с агресия, изритвайки го в крака и изхвърляйки диктофона на журналиста. препоръчано


