ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Втори ден продължава да гори птицекланицата край Първомай. Три пожарни екипа се борят с огнената стихия. Облаци черен дим се стелят над града.
препоръчано
От екоинспекцията успокояват, че няма опасност за хората. Направени са замервания в района и не са установени отклонения от нормите.
Напълно са изгорели два производствени цеха и складът. В базата е имало 200 тона птиче месо. Инцидентът се е разминал на косъм от взрив, тъй като вътре е имало цистерна с течен азот, която огнеборците са издърпали на безопасно място. Освен нея, вътре е имало и 4 тона нафта.
В птицекланицата работят 100 души, които най-вероятно ще останат без работа. Гасенето на огъня ще продължи тази вечер и утре.
свързани новини
Пожар отне живота на 62-годишен мъж от Ловеч
6446
на 17.03.2016
Плевнелиев: На тези трима политици дължим еврозоната
104933
преди 3 часа
ПП ОСТАВА БЕЗ ПОКРОВИТЕЛИ: И Прокопиев реже Татко Петко
151283
преди 4 часа


