Във Великобритания: Англия вън от Мондиала след поражение в продълженията от Хърватия

0
12.07.2018
0
1626

На английската мечта на Световното първенство по футбол бе поставен край, след като националният отбор на Англия бе победен от Хърватия с 2:1 след продължения на полуфинала, съобщава The Independent, цитирани от „Фокус“.

Огромна драма на Мондиала! "Шахматистите" ликуват

Хърватия достигна своя първи исторически финал на...

на 11.07.2018

„Трите лъва“ откриха резултата в петата минута с прекрасен удар на Киеран Трипиър и в следващите 62 минути изглеждаше, че Англия си е уредила мястото на финала.

Но Иван Перишич изравни и позволи на Хърватия да получи продължения, преди Марио Манджукич да отбележи в 109-ата минута и да даде преднина в резултата за момчетата на Златко Далич.

Англия се опита да направи всичко, но не успя да изравни. Сега тя ще се изправи в събота срещу отбора на Белгия в мача за трето място, докато Хърватия отива на финал, където ще се изправи срещу Франция.