0
13.11.2016
0
543

Испания записа убедителна победа над Македония с 4:0 у дома в Гранада и вече не познава поражението в 57 квалификационни срещи за световни шампионати. Дарко Велковски си вкара автогол в 34-ата минута, а през второто полувреме точни за Ла Фурия бяха Витоло (63`), Начо Монреал (84`) и Ариц Адурис (85`). Това е 44-а победа в серията на испанците без загуба в 57 мача.

Буфон иска в националния поне още две години

Вратарят Джанлуиджи Буфон заяви, че иска да играе за...

на 27.06.2016

В друг мач от група G Италия се наложи над Лихтенщайн със същия резултат 4:0 като гост. Футболистите на Скуадра Адзура вкараха всичките си четири попадения през първото полувреме, реализираха - Андреа Белоти (11`, 14`), Чиро Имобиле (12`), Антонио Кандрева (32`). Италия за първи път от 29 години бележи четири гола в първите 45 минути. На 24 януари 1987 г. тимът е вкарал пет гола във вратата на Малта през първото полувреме.

В третия мач от тази група Албания претърпя домакинско поражение от Израел с 0:3. Домакините останаха с човек по-малко още в 17-ата минута, а в 55-ата още един техен играч напусна терена заради директен червен картон.

Уелс и Сърбия не успяха да се победят в двубой от група D. Домакините поведоха с гол на голямата си звезда Гарет Бейл след половин час игра, а сърбите изравниха пет минути преди края чрез Александър Митрович.