Георги Миланов и ЦСКА (Москва) влязоха в групите на Шампионска лига

1
24.08.2017
1
2482

Отборът на ЦСКА (Москва), където играе националът на България Георги Миланов, ще играе в груповата фаза на Шампионска лига.

АПОЕЛ и Живко Миланов съвсем близо до титла на Кипър

Доскорошният български национал Живко Миланов не игра за...

на 01.05.2017

В реванш от плейофите за място в групите на най-престижния клубен турнир на планетата ЦСКА победи като домакин швейцарския Йънг Бойс с 2:0 и с общ резултат от двама мача 3:0 продължава напред.

Георги Шченников в 45-ата минута и Алан Дзагоев в 64-ата минута вкараха головете за ЦСКА.

Миланов бе резерва за ЦСКА, като не се появи на терена.

Живко Миланов също ще играе с тима си АПОЕЛ (Никозия) в групите на Шампионска лига.

В реванш от плейофите  АПОЕЛ и Славия (Прага) завършиха наравно 0:0 в чешката столица. Първият мач завърши с победа за АПОЕЛ 2:0.

Автогол носи успех на ЦСКА (Москва) и Георги Миланов в Швейцария

Автогол в добавеното донесе победа на ЦСКА Москва с...

на 16.08.2017

Миланов бе титуляр за АПОЕЛ, като игра цял мач в реванша.

Ливърпул също ще играе в групите, след като се наложи у дома над Хофенхайм с 4:2. В първия мач Ливърпул победи като гост с 2:1.

Два гола за Ливърпул в реванша вкара Емре Джан.