ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пет ратификации на международни договори, по които България е страна, са включени в програмата на днешното заседание на парламента.
препоръчано
В дневния ред е второто гласуване на промени в Закона за автомобилните превози, както и първото четене на два проекта за изменение на Закона за икономическите и финансовите отношения с дружества, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, свързаните с тях лица и техните действителни собственици.


