Де Бройне и Стърлинг донесоха втора победа за Манчестър Сити

Дата
1184
Коментари
0

Манчестър Сити записа втората си победа в група "F" на Шампионската лига. "Гражданите" изтръгнаха трите точки в домакинството си на Шахтьор (Донецк) като се наложиха с 2:0 на своя "Етихад". Автор на първия гол бе Кевин де Бройнев 48-ата минута, а Рахим Стърлинг подпечата успеха на своя тим с второ попадение в 90-ата минута.

Преди това Серхио Агуеро пък пропусна дузпа за домакините в 73-ата минута.

След този успех "гражданите" продължиха успешната си серия от 10 поредни мача без загуба на свой терен в Европа, предава Спортал.