БЪЛГАРИЯ ДНЕС
БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Ето ги новите 240 депутати! (пълен списък)

Само в ПИК
Ето ги новите 240 депутати! (пълен списък)
Автор: ПИК
Дата
Дата
20930
Коментари
16
Ето ги новите 240 депутати! (пълен списък)

Централната избирателна комисия (ЦИК) обяви списъка с избраните народни представители в 43-тото Народно събрание от проведените на 5 октомври 2014 г. избори. 

Eто ги и новите 240 депутати:

Първи изборен район - Благоевградски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Цветан Генчев Цветанов

2 Кирил Андонов Котев

3 Даниела Владимирова Савеклиева

4 Димитър Крумов Танев

БСП лява България

1 Кристиан Иванов Вигенин

ДПС - Движение за права и свободи

1 Алиосман Ибраим Имамов

2 Муса Джемал Палев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Атанас Петров Атанасов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Атанас Славчев Стоянов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Светлин Димитров Танчев

АТАКА

1 Илиан Сашов Тодоров

Втори изборен район - Бургаски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Ивелина Веселинова Василева

2 Димитър Бойчев Петров

3 Иван Стефанов Вълков

4 Диана Иванова Йорданова

5 Семир Хусеин Абу Мелих

БСП лява България

1 Петър Георгиев Кънев

2 Атанас Зафиров Зафиров

ДПС - Движение за права и свободи

1 Хюсеин Хасан Хафъзов

2 Дурхан Мехмед Мустафа

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Костадин Иванов Марков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Валери Симеонов Симеонов

2 Валентин Кирилов Касабов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Стефан Георгиев Кенов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Михо Димитров Михов

Трети изборен район - Варненски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Лиляна Павлова Николова

2 Пламен Иванов Манушев

3 Красен Кирилов Кралев

4 Красимир Петров Петров

5 Красимира Пенева Анастасова

6 Павел Алексеев Христов

БСП лява България

1 Ангел Петров Найденов

2 Красимир Христов Янков

ДПС - Движение за права и свободи

1 Йордан Кирилов Цонев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Радан Миленов Кънев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Валентин Кирилов Касабов

2 Емил Димитров Симеонов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Георги Александров Ковачев

АТАКА

1 Волен Николов Сидеров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Ивайло Георгиев Калфин

Четвърти изборен район - Великотърновски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Цветан Генчев Цветанов

2 Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева

3 Пенчо Стоянов Пенчев

БСП лява България

1 Мариана Радева Бояджиева

ДПС - Движение за права и свободи

1 Камен Костов Костадинов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Иван Кирилов Иванов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Милен Василев Михов

АТАКА

1 Любомир Владимиров Владимиров

Пети изборен район - Видински

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Ивайло Ангелов Московски

БСП лява България

1 Михаил Райков Миков

ДПС - Движение за права и свободи

1 Станислав Димитров Анастасов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Иван Пенков Иванов

Шести изборен район - Врачански

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Петя Цветанова Аврамова

2 Красен Георгиев Кръстев

БСП лява България

1 Георги Тодоров Божинов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Камен Костов Костадинов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Красимир Илиев Богданов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Явор Илиев Хайтов

Седми изборен район - Габровски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Цветомир Цвятков Михов

2 Добромир Проданов Проданов

БСП лява България

1 Кирил Николаев Добрев

ДПС - Движение за права и свободи

1 Четин Хюсеин Казак

Осми изборен район - Добрички

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Румен Иванов Иванов

2 Живко Иванов Мартинов

БСП лява България

1 Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

ДПС - Движение за права и свободи

1

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Валентин Николов Иванов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Иван Костадинов Станков

Девети изборен район - Кърджалийски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Цвета Вълчева Караянчева

ДПС - Движение за права и свободи

1 Лютви Ахмед Местан

2 Ердинч Исмаил Хайрула

3 Шабанали Ахмед Дурмуш

4 Салиха Хакиф Емин

Десети изборен район - Кюстендилски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Кирил Боянов Калфин

БСП лява България

1 Мая Божидарова Манолова

ДПС - Движение за права и свободи

1 Александър Христов Методиев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Петър Иванов Петров

Единадесети изборен район - Ловешки

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Корнелия Добрева Маринова

2 Николай Нанков Нанков

БСП лява България

1 Димитър Ангелов Горов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Джейхан Хасанов Ибрямов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Кирил Петров Цочев

Дванадесети изборен район - Монтана

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Десислава Вълчева Атанасова

БСП лява България

1 Емил Димитров Райнов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Петър Пандушев Чобанов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Борислав Любенов Великов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Чавдар Славчев Пейчев

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Стоян Димитров Тонев

2 Десислава Йорданова Костадинова-Гушева

3 Димитър Иванов Гечев

БСП лява България

1 Янаки Боянов Стоилов

2 Димитър Спасов Димитров

ДПС - Движение за права и свободи

1 Делян Славчев Пеевски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Бойка Грозева Маринска

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Христо Георгиев Тодоров

АТАКА

1 Станислав Тодоров Станилов

Четиринадесети изборен район - Пернишки

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Вяра Михайлова Церовска

БСП лява България

1 Валери Мирчев Жаблянов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Валентин Любенов Павлов

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Росица Йорданова Янакиева-Костадинова

Петнадесети изборен район - Плевенски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Цецка Цачева Данговска

2 Пламен Тачев Петров

3 Владислав Тошков Николов

БСП лява България

1 Румен Василев Гечев

2 Васил Миланов Антонов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Митхат Сабри Метин

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Найден Маринов Зеленогорски

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Красимир Дончев Каракачанов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Румен Маринов Йончев

Шестнадесети изборен район - Пловдив

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Бойко Методиев Борисов

2 Менда Кирилова Стоянова

3 Вежди Летиф Рашидов

4 Стефан Иванов Дедев

5 Атанас Иванов Ташков

БСП лява България

1 Георги Ченков Търновалийски

ДПС - Движение за права и свободи

1 Венцислав Йорданов Каймаканов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Димитър Григоров Шишков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Славчо Стоев Атанасов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Ана Георгиева Баракова

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Борислав Михайлов Борисов

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Методи Борисов Андреев

2 Катя Николаева Попова

3 Здравко Димитров Димитров

4 Силвия Анастасова Хубенова

БСП лява България

1 Димитър Стоянов Дъбов

2 Манол Трифонов Генов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Джевдет Ибрям Чакъров

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Николай Нанков Ненчев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Борис Янков ЯЧев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Мартин Стоянов Иванов

АТАКА

1 Магдалена Ламбова Ташева

Осемнадесети изборен район - Разградски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Валентин Стефанов Василев

ДПС - Движение за права и свободи

1 Ахмед Реджебов Ахмедов

2 Гюнай Хюсмен Хюсмен

3 Хасан Ахмед Адемов

Деветнадесети изборен район - Русенски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Пламен Дулчев Нунев

2 Светлана Ангелова Найденова

3 Десислава Вълчева Атанасова

БСП лява България

1 Христо Иванов Белоев

ДПС - Движение за права и свободи

1 Ферихан Илиязова Ахмедова

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Румен Димитров Христов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Искрен Василев Веселинов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Георги Николов Недев

Двадесети изборен район - Силистренски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Милена Цветанова Дамянова

ДПС - Движение за права и свободи

1 Рамадан Байрам Аталай

2 Невин Халил Хасан

АТАКА

1 Иван Тодоров Димитров

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Десислава Жекова Танева

2 Галя Енева Захариева

БСП лява България

1 Таско Михайлов Ерменков

ДПС - Движение за права и свободи

1 Янко Александров Янков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Петър Христов Петров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Иван Славов Иванов

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

БСП лява България

1 Дора Илиева Янкова

ДПС - Движение за права и свободи

1 Мустафа Сали Карадайъ

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Петър Георгиев Кадиев

Двадесет и трети изборен район - София

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Александър Руменов Ненков

2 Димитър Борисов Главчев

3 Валентин Алексиев Николов

4 Теодора Радкова Георгиева

5 Данаил Димитров Кирилов

6 Милена Цветанова Дамянова

БСП лява България

1 Жельо Иванов Бойчев

2 Георги Стоянов Кадиев

3 Стоян Михайлов Мирчев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Божидар Цецов Лукарски

2 Атанас Петров Атанасов

3 Корман Якубов Исмаилов

4 Петър Владиславов Славов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Валери Симеонов Симеонов

АТАКА

1 Миглена Дойкова Александрова

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Борислав Михайлов Борисов

Двадесет и четвърти изборен район - София

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Румяна Генчева Бъчварова

2 Джема Маринова Грозданова

3 Веселин Бориславов Вучков

4 Евгения Бисерова Алексиева

5 Валентин Иванов Радев

БСП лява България

1 Стефан Ламбов Данаилов

2 Георги Страхилов Свиленски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Петър Стефанов Москов

2 Мартин Димитров Димитров

3 Гроздан Спасов Караджов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Юлиан Кръстев Ангелов

АТАКА

1 Явор Божилов Нотев

Двадесет и пети изборен район - София

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Бойко Методиев Борисов

2 Красимир Любомиров Велчев

3 Станислав Стоянов Иванов

4 Красимир Георгиев Ципов

5 Лъчезар Богомилов Иванов

6 Снежана Георгиева Дукова

БСП лява България

1 Михаил Райков Миков

2 Георги Чавдаров Анастасов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Меглена Щилиянова Кунева

2 Вили Младенов Лилков

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Красимир Дончев Каракачанов

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Росен Петров Петров

АТАКА

1 Волен Николов Сидеров

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)

1 Ивайло Георгиев Калфин

Двадесет и шести изборен район - Софийски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Ивайло Ангелов Московски

2 Петър Христов Беков

3 Галя Симеонова Георгиева

БСП лява България

1 Корнелия Петрова Нинова

2 Радослав Любчов Стойчев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Димитър Андреев Делчев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Велизар Пенков Енчев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Красимира Арангелова Ковачка

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Лиляна Павлова Николова

2 Димитър Христов Желев

3 Пламен Веселинов Йорданов

4 Нено Христов Влайков

БСП лява България

1 Драгомир Велков Стойнев

2 Георги Янчев Гьоков

ДПС - Движение за права и свободи

1 Делян Славчев Пеевски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Димитър Танев Танев

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Димитър Кирилов Байрактаров

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Кънчо Янев Филипов

АТАКА

1 Десислав Славов Чуколов

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Дарин Иванов Димитров

ДПС - Движение за права и свободи

1 Тунчер Мехмедов Кърджалиев

2 Йордан Кирилов Цонев

АТАКА

1 Николай Веселинов Александров

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Делян Александров Добрев

2 Евгения Даниелова Ангелова

БСП лява България

1 Чавдар Георгиев Георгиев

ДПС - Движение за права и свободи

1 Лютви Ахмед Местан

2 Мехмед Юмер Атаман

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС

1 Станислав Георгиев Иванов

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО

1 Славчо Пенчев Бинев

КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА

1 Борислав Сабинов Иглев

Тридесети изборен район - Шуменски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Любомир Димитров Христов

2 Ралица Тодорова Ангелова

БСП лява България

1 Иван Валентинов Иванов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Айдоан Муталиб Али

2 Хамид Бари Хамид

3 Бюнямин Хюсеин Хасан

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН

ПП ГЕРБ

1 Иван Стоев Чолаков

БСП лява България

1 Атанас Тодоров Мерджанов

2 Кирчо Георгиев Карагьозов

ДПС - Движение за права и свободи

1 Илия Янков Илиев

2. Обявява кандидати, избрани в два изборни района:

Партия/Коалиция Име, презиме и фамилия Изборни райони

ПП ГЕРБ Бойко Методиев Борисов Шестнадесети изборен район - Пловдив

Двадесет и пети изборен район - София

ПП ГЕРБ Десислава Вълчева Атанасова Дванадесети изборен район - Монтана

Деветнадесети изборен район - Русенски

ПП ГЕРБ Ивайло Ангелов Московски Пети изборен район - Видински

Двадесет и шести изборен район - Софийски

ПП ГЕРБ Лиляна Павлова Николова Трети изборен район - Варненски

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ПП ГЕРБ Милена Цветанова Дамянова Двадесети изборен район - Силистренски

Двадесет и трети изборен район - София

ПП ГЕРБ Цветан Генчев Цветанов Първи изборен район - Благоевградски

Четвърти изборен район - Великотърновоски

БСП лява България Михаил Райков Миков Пети изборен район - Видински

Двадесет и пети изборен район - София

ДПС - Движение за права и свободи Делян Славчев Пеевски Тринадесети изборен район - Пазарджишки

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

ДПС - Движение за права и свободи Йордан Кирилов Цонев Трети изборен район - Варненски

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ДПС - Движение за права и свободи Камен Костов Костадинов Четвърти изборен район - Великотърновоски

Шести изборен район - Врачански

ДПС - Движение за права и свободи Лютви Ахмед Местан Девети изборен район - Кърджалийски

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС Атанас Петров Атанасов Първи изборен район - Благоевградски

Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валентин Кирилов Касабов Втори изборен район - Бургаски

Трети изборен район - Варненски

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валери Симеонов Симеонов Втори изборен район - Бургаски

Двадесет и трети изборен район - София

ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Красимир Дончев Каракачанов Петнадесети изборен район - Плевенски

Двадесет и пети изборен район - София

АТАКА Волен Николов Сидеров Трети изборен район - Варненски

Двадесет и пети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Борислав Михайлов Борисов Шестнадесети изборен район - Пловдив

Двадесет и трети изборен район - София

Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Ивайло Георгиев Калфин Трети изборен район - Варненски

Двадесет и пети изборен район - София

Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в Централната избирателна комисия в коя листа желаят да останат избрани. Еднодневният срок започва да тече от второто по ред публикуване на решението на ЦИК на интернет страницата на комисията и в бюлетина на БТА.

В случай че кандидатът не подаде писмено заявление в срока по т. 3, Централната избирателна комисия го обявява за избран за народен представител от изборния район, в който първо е регистриран за кандидат за народен представител. Поредността се определя от датата и часа на публикуване на интернет страницата на районната избирателна комисия на решението на РИК за регистрация на съответната кандидатска листа.

Напиши коментар »
(16)
1
Вижте откъде е избран хибридът между козел и жаба. Някой има ли съмнения, че ще получава инструкции от АУБ? Ха ха ха ха ха ха ха ха ха!!!
2
Това ли са новите депутати, които " ще работят за благото на хората "? Нали знаете приказката за новия бардак и старите к.....ви? Няма как да се получи, че и тези 240 г...... и "лошия матрял" да са доволни. Ясно е, че за матряла на никой не му пука.
3
Най-хубавото е, че в парламента няма да е Бареков , защото щеше да предизвиква нетърпима воня там.
4
Да се хващат за работа, че тях ги чака!
5
ДАНО ЗАПОЧНАТ ДА ДЕЙСТВАТ СКОРО
6
Е, да, ама моя шеф ТЪПИЯ Борисов ще е там.
7
Нека сформират кабинет и да почват работа!!!
8
И да ги гледаме, смисъл няма. Само с гледане проблеми не се решават.
9
Tрябва да има контрол върху крадливите герберасти
10
Тъп, ограничен и комплексиран трол си ти!
11
Да видим колко ще се задържат този път.
12
И най-тъпия искал пак да става премиер. Самата чудница!
13
ТЪПИЯ БОРИСОВ ИСКА ДА СТАВА премиер! Къде го дават това?
14
Николай Бареков окончателно реши да остане европейски депутат. Заявлението на лидера на „България без цензура“ и зам.-председател на групата на ЕКР в Европарламента за оттегляне от кандидатските листи на ББЦ в Пловдив и Варна вече е прието от Централната избирателна комисия. Срам ви е да пишете, че капута избяга като плъх
15
А ти си един от тия капути, които ближеха Капута, а сега, когато той избяга в Брюксел и ви остави, се мъчите да оправдаете гадориите му Тролоете на капута да се махат с него в брюксел
16
За Делянчо нещо мълчат като мушнати гайди...
Вашето мнение
Код за сигурност:
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.
ВИП рожденици
Ангел Заберски-син
Ангел Заберски-син
музикант и композитор
Става на: 48 години
Анжел Вагенщайн
Анжел Вагенщайн
писател, сценарист
Става на: 95 години
Владимир Левчев
Владимир Левчев
поет
Става на: 60 години
Касим Дал
Касим Дал
политик
Става на: 55 години
Тодор Батков
Тодор Батков
адвокат, бизнесмен
Става на: 59 години

Един борец паркирал неправилно на "Витошка" и отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало.
- Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв.
Един човек, който видял от кафето какво става, му казал:
- Паякът го взе.

Замислено борецът казал:
- Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.