Ето кой е следващият съперник на Гришо! Задава се голям мач

3
04.09.2016
3
1153

Задава се голям тенис мач. Стана ясен следващият съперник на Григор Димитров на US Open 2016. Българският номер 1 в този спорт ще се изправи срещу може би тенисиста в най-добра форма в света, в момента.

"ТЕЖКА ЗАПОВЕД" КЪМ ГРИШО! Вижте какво се случи само преди минути

Българският тенисист Григор Димитров получи тежка...

на 03.09.2016

Григор срещу Анди Мъри на осминафиналите.

Анди победи в 3-я кръг на турнира с 3:1 сета Лоренци. Първата част завърши с тайбрек в полза на Мъри, след това Лоренци спечели втория сет, а в третата и четвъртата част великобританецът показа по-добър тенис и се поздрави с успеха.

Така Анди и Гришо ще спорят за влизане в четвъртфиналите. Припомняме, че Димитров знае как да побеждава Мъри и има великолепен за българския спорт успех над Анди на Уимбълдън. Може би дори най-престижната победа на Григор, досега в кариерата му.