Ето кой е следващият съперник на Гришо! Задава се голям мач

Дата
5923
Коментари
3

Задава се голям тенис мач. Стана ясен следващият съперник на Григор Димитров на US Open 2016. Българският номер 1 в този спорт ще се изправи срещу може би тенисиста в най-добра форма в света, в момента.

Григор срещу Анди Мъри на осминафиналите.

Анди победи в 3-я кръг на турнира с 3:1 сета Лоренци. Първата част завърши с тайбрек в полза на Мъри, след това Лоренци спечели втория сет, а в третата и четвъртата част великобританецът показа по-добър тенис и се поздрави с успеха.

Така Анди и Гришо ще спорят за влизане в четвъртфиналите. Припомняме, че Димитров знае как да побеждава Мъри и има великолепен за българския спорт успех над Анди на Уимбълдън. Може би дори най-престижната победа на Григор, досега в кариерата му.

Още по темата
"ТЕЖКА ЗАПОВЕД" КЪМ ГРИШО! Вижте какво се случи само преди минути
Часовник
22:29
Българският тенисист Григор Димитров получи тежка заповед, само преди минути, а това, което последва е изключително показателно. При резултат 4:1 гейма във втория сет на мача между Димитров и...
(3)
1
Да пожелаем поне достойна загуба на Асковския тъпанар от Асково,Григор от Асково! Той мноо обича България!
2
wh0cd421967 avana adalat robaxin 500mg buy eurax buy lasix
3
wh0cd420317 generic lasix
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
През следващите дни сте много жизнени, но отлагате решаването на делови въпрос заради временната емоция. Не е изключено в събота да си организирате едно пътуване или да поканите гости. Парите ви няма да стигнат, както винаги. Задачите и ситуациите, в които попадате в понеделник, изискват точност и прецизност. В това отношение няма да се справите много добре, защото бързате и искате да постигнете много неща за малко време. Възможно е в сряда да имате противоречия с близък човек. Ще си кажете остри думи, а вие отново ще се опитате да излезете от ситуацията като жертви.
ВИП рожденици
Димитър Липовански
режисьор
Става на: 65 години

Говорят си ловци: - Приятели, знам едно място, където можем да убием страхотни тигри. Ама ще се наложи да чакаме един час и петнайсет минути... - В засада ли ще чакаме? - Не, не, имат някакви акробати преди антракта.