ИЗВЪНРЕДНО! Огромна грешка на Септември! ЦСКА с преднина до почивката

1
11.08.2017
1
680

ЦСКА води с 1:0 на Септември до почивката в мач от шампионата. Голът за символичните гости стана в 44-ата минута. Когато вратарят на Септември сгреши при изнасяне на топката, а Пинто прати кълбото в опразнената мрежа. Малко преди това Дюлгеров стреля в гредата, а Каранга, Малинов и Меркадо също можеше да отбележат, но не сполучиха в завършващата фаза. ЦСКА има превес и във владеенето на топката и в резултата след 45-минути игра. "Червените" са близо до трета поредна победа в първенството.

10:2! Гриша Ганчев удари джакпота, а Спас Русев...

Изненадващо 1:1, тежка загуба в дерби, доверие, 6:2, 4:1!...