ИЗВЪНРЕДНО! 5-звезден спектакъл в Стара Загора! Бербо блести с хеттрик, а Камата... (ОБНОВЕНА)

Дата
19342
Коментари
3

Голям спортен спектакъл в Стара Загора. Звезден отбор на Ицо Стоичков победи с 3:2 Дрийм тийм на Барселона. Хеттрик за Бербатов в мача и много красиви моменти на терена. Камата игра и за двата тима, като съумя да се разпише с фланелката на Барса.

Събитието е с благотворителен характер.

Надал, Попеску, Сержи, Литманен, Гойкоечея, Салинас, Лечков, Стилиян Петров, Бербатов, Мартин Петров, Сираков, Балъков, Костадинов, Хубчев и прочие футболни звезди показаха класа на зеления килим.

Преди мача пламна пожар в близост до стадиона. Пожарникарите в Стара Загора реагираха мигновено и бързо овладяха огнената стихия.

Христо Стоичков и Димитър Бербатов осъществиха футболни спектакли на "Васил Левски", сега и стадион "Берое" посрещна звездно спортно събитие.

Титулярите:

Дрийм тийм на Барса: Ангой; Карлос, Дею, Надал, Хара; Литманен, Попеску, Сержи; Гойкоечея, Салинас, Ескуеро. Треньор: Ферер.

Отбор на Стоичков: Ганчев; Кременлиев, Хубчев, Гинчев, Кишишев; Костадинов, Лечков, Балъков, Стоичков; Сираков, Бербатов. Треньори: Пенев, Бонев, Петков.

"Този празник е за вас! Не забравям откъде съм тръгнал", заяви Стоичков преди мача към феновете.

След това последва националният химн на България и този на футболен клуб Барселона.

Преди началото на срещата Ицо подари фланелки на роднини на починалите легенди Георги Славков и Аян Садъков.

В 15-ата минута попадение на гостите бе отменено поради засада. В 19-ата минута Стилиян Петров замени на терена Наско Сираков. В 23-ата минута Христо Стоичков бе заменен от Мартин Петров.

Димитър Бербатов реализира първия гол в срещата. Центриране на Марто Петров в 25-ата минута и попадение на Митко с глава.

Бербо и Марто повториха упражнението в 40-ата минута. Асистенция на Петров и гол с глава на Бербатов 2:0.

Христо Стоичков излезе през второто полувреме като капитан на Барса, още в началото на частта се стигна до дузпа за "синьо-червените". Ицо застана зад бялата точка, шутира остро, а Стоян Колев парира кълбото. Топката обаче отново се озова в Стоичков, който не сгреши при добавката - 1:2.

Последваха няколко пропуска на Марто Петров. В една от игровите ситуации реферът Атанас Узунов показа червен картон на стража на Барса, но позволи да бъде извършена смяна на вратаря. Така отборите останаха с равен брой футболисти на терена. В 66-ата минута Дани Гарсия вкара красив гол, засичайки кълбото с глава - 2:2.

Лечков подаде ювелирен пас към Бербатов в 76-ата минута, а Митко не сгреши. 3:2 за родните легенди и хеттрик на Бербо. Срещата завърши при този резултат. Скандирания "Ицо, Ицо", мощно огласиха стадиона. А прекрасна заря допълнително зарадва феновете на спорта.

(3)
1
ТИЗИ ПРОСТ ЧОВЕК НЯМА ЛИ ДА СПРЕ ДА ЗАНИМАВА ХОРАТА СЪС СОБСТВЕНАТА СИ ПЕРСОНА???
2
Кюрда си го получи......... Не може, цял живот да обиждаш, псуваш и биеш Българите, да се отричаш от род и държава и после с две-три ''мазни'' интервюта, да очакваш, хората да си купят билет и да дойдат да те гледат. И това му е много... Колкото велик футболист беше, толкова е ''малък'' като човек.
3
А защо не пишете ''КОЛКО ХИЛЯДИ'' имаше на стадиона,за да разберем как седят нещата.
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.