BG EN

"Изпържиха" още една баба с 3000 лева

Крими

"Изпържиха" още една баба с 3000 лева

7196
на 31.10.2014
Изпържиха още една баба с 3000 лева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

81-годишна жена от Търговище е станала поредната жертва на ало-измамници, съобщиха от ОД на МВР. На домашния телефон на старицата звъннал непознат и по познатата схема за пострадал близък и измъкнал 3 000 лева.

препоръчано

Мъжът въвел в заблуждение възрастната жена, като й казал, че внукът й е пострадал при пътно-транспортно произшествие и му се налага животоспасяваща хирургическа интервенция. Той я излъгал още, че куриер на болницата ще дойде до входа на дома й да получи сумата. Доверчивата дама така и направила. Часове по-късно обаче се усетила и уведомила органите на реда.
По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК