BG EN

Имамов: Има шанс оставката на Орешарски да се гласува днес

ЧАС ПИК

Имамов: Има шанс оставката на Орешарски да се гласува днес

3783
на 24.07.2014
Имамов: Има шанс оставката на Орешарски да се гласува днес
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Има теоритична възможност оставката на кабинета да бъде гласувана утре. Нашите нагласи са да приключим с този въпрос днес. Това коментира на влизане в парламента зам.-председателят на Народното събрание Имамов.

препоръчано

Той припомни, че заради проваленото заседание вчера седмичната програма не е приета и е въпрос на разисквания в пленарна зала коя точка в дневния ред ще е оставката на правителството. По думите му едва ли оставката на управителя на БНБ Иван Искров ще бъде разисквана днес в пленарна зала.


Сподели:
Бомба x
Какво ни чака в годината на Огнения кон Какво ни чака в годината на Огнения кон
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с ТОП АНАЛИЗ: Властта е легитимирала опасна секта със самоубийствени и убийствени вярвания (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с ТОП АНАЛИЗ: Властта е легитимирала опасна секта със самоубийствени и убийствени вярвания (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК