Йоги Льов: Получи се много интересен и вълнуващ мач, доволен съм

0
15.11.2017
0
3292

Селекционерът на Германия Йоаким Льов остана доволен от равенството 2:2 с Франция в контролата между двата тима. Бундестимът се добра до хикса в последната минута. Специалистът заяви, че според него се е получил много вълнуващ двубой.

“Като цяло съм доволен от годината. Спечелихме Купата на конфедерациите и не допуснахме загуба в квалификациите. Днес се получи много интересен и вълнуващ двубой на високо ниво. И двата отбора показаха силна игра. Хареса ми представянето ни след нулевото реми с Англия. И двете проверки бяха много полезни. Франция игра много силно. Подобни контроли ни дават важни уроци. Винаги е хубаво да се върнеш два пъти в мача. През първото полувреме бяхме леко нервни, но през втората част играхме доста по-добре. Франция е много опасен отбор. Всеки треньор иска подобни контроли. Резултатът не е толкова важен, но е хубаво, че изравнихме в края. Така ще бъдем по-спокойни занапред. Но все пак резултатът не е толкова важен”, заяви Льов, цитиран от Спортал.