Дата
1196
Коментари
0

Кипър постигна втора победа в група "Н" от световните квалификации. Тимът от Острова на Афродита се наложи с 2:1 като гост на Гибралтар, но успехът дойде едва в последните минути. Домакините, които са сред най-слабите отбори в Европа, бяха близо до първата си точка, но гол на Пиерос Сотириу погуби надеждите им.

Двубоят на "Естадио Алгарве" беше ръководн от българския рефер Никола Попов и започна с автогол на капитана на Гибралтар Рой Алън Чиполина още в 10-ата минута. В 30-ата обаче Антони Ернандес изравни след хубав пас на Лиъм Уолкър. През второто полувреме кипърците направиха няколко пропуска, преди все пак да се доберат до трите точки в 87-ата минута, когато Джейсън Деметриу центрира и Сотириу се разписа с глава.

Кипър е на 4-о място в групата с актив от 7 точки, а лидер е Белгия с 16.

(0)
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.