0
10.06.2017
0
527

Кипър постигна втора победа в група "Н" от световните квалификации. Тимът от Острова на Афродита се наложи с 2:1 като гост на Гибралтар, но успехът дойде едва в последните минути. Домакините, които са сред най-слабите отбори в Европа, бяха близо до първата си точка, но гол на Пиерос Сотириу погуби надеждите им.

Двубоят на "Естадио Алгарве" беше ръководн от българския рефер Никола Попов и започна с автогол на капитана на Гибралтар Рой Алън Чиполина още в 10-ата минута. В 30-ата обаче Антони Ернандес изравни след хубав пас на Лиъм Уолкър. През второто полувреме кипърците направиха няколко пропуска, преди все пак да се доберат до трите точки в 87-ата минута, когато Джейсън Деметриу центрира и Сотириу се разписа с глава.

Кипър е на 4-о място в групата с актив от 7 точки, а лидер е Белгия с 16.

(0)
За кого ще гласувате, ако в момента се проведат парламентарни избори?

Хилав каубой пристига в едно градче, връзва коня пред бара и влиза вътре за едно питие. Пийнал няколко и си тръгва. След няколко секунди се връща ядосан и крещи:
- Коя гадина е боядисала муцуната на коня ми с жълта боя?
От една маса се надига як мъжага, удря юмрук по масата, поглежда надолу към каубоя и казва: