Късен гол развали юбилея на Крис Коулман

0
15.11.2017
0
2192

Гол в добавеното време донесе на Панама равенството срещу Уелс - 1:1, в контрола, играна в Кардиф. По този начин "драконите" пропуснаха да зарадват селекционера Крис Коулман в неговия мач №50 начело на тима.

Коулман даде шанс на няколко млади футболисти в отсъствието на звездите Гарет Бейл и Аарън Рамзи, предаав Спортал. Домакините доминираха преди почивката и в 42-ата минута получиха дузпа, която Сам Воукс пропусна.

Чак в 76-ата минута британците илязоха напред в резултата след точен изстрел на Том Лоурънс. В края на двубоя обаче пас на резервата Исмаел Диас стигна до Армандо Куупър и той се разписа за финалното 1:1.

УЕЛС - ПАНАМА 1:1

1:0 Т. Лоурънс (76)

1:1 А. Куупър (90)