Лудогорец прегази Локомотив в Мездра

21447
на 23.09.2015

Отборът на Лудогорец продължава на 1/8-финал за купата на България. "Орлите" победиха с 5:0 като гост Локомотив (Мездра) 1929. Българският шампион излезе с резервите срещу четвъртодивизионния тим. Първото попадения реализира Янаки Смирнов в 16-ата минута. В 50-ата минута Брайън Ангуло вкара втори гол. В 63-ата минута Лукас Саша покачи на 3:0, а шест минути по-късно Карамфилов отбеляза за 4:0. В самия край на срещата Карамфилов записа името си за втори път сред голмайсторите, оформяйки крайното - 5:0.

ЛОКО МЗ - ЛУДОГОРЕЦ 0:5

0:1 Смирнов 16