ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ЧАС ПИК
Малко преди да бъдат убити братята Цветан и Марко Петрови са привикани по телефона
15781
на 26.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малко преди да бъдат убити братята Цветан и Марко Петрови са привикани по телефона на среща. Това каза пред bTV депутатът от ДПС Александър Методиев, известен като Бат Сали.
препоръчано
Според информация на медията мъжете са застреляни в гръб от засада. А убийството е било планирано. Управителят на заведението, в което те работели като охрана, се обадил на единия брат и го поканил на разговор. Младият мъж помолил брат си да отидат заедно.
След тази среща са били убити”, каза Методиев.
„Не искам да гадая, но според предположенията на хората, вероятно има връзка между срещата и убийството, добави той.
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
10343
преди 1 часа


