BG EN

Марешки: От шести клас не съм си затварял ръката в юмрук

ЧАС ПИК

Марешки: От шести клас не съм си затварял ръката в юмрук

5063
на 03.11.2014
Марешки: От шести клас не съм си затварял ръката в юмрук
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Няма да позволя да се гаврят с името ми“, обяви в студиото на сутрешния блок на Нова телевизия Веселин Марешки по повод инцидента между него и Костадин Костадинов.

препоръчано

„Считам себе си за абсолютно невинен и ще го докажа в съда. Всеки може да бъде арестуван, съветникът Костадин Костадинов също е бил арестуван. Видял съм много неща в живота си, ще преживея и това, което се случи”, каза Марешки.

По думите му, досега няма факти от живота му, в които да е имал хулигански прояви. „От шести клас не съм си затварял ръката в юмрук, а дали съм ударил шамар на Костадинов или не, ще се реши от съда”, каза още той.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистът Симон Милков: Явор Божанков е избиран за депутат с купени гласове. Стана жертва на собствената си глупост (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистът Симон Милков: Явор Божанков е избиран за депутат с купени гласове. Стана жертва на собствената си глупост (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК