Миливоевич донесе победа на Кристъл Палас

0
03.01.2018
0
1046

Сърбинът Лука Миливоевич донесе победата на Кристъл Палас при гостуването на Саутхамптън в двубой от 22-ия кръг на Премиър лийг.

Той се разписа десет минути преди края, като донесе пълен обрат за тима си, който губеше с 0:1 в 17-ата минута, когато Шейн Лонг откри за домакините. Футболистът на "светците" успя да промуши топката между краката на вратаря на гостите, като това беше и най-интересното през първите 45 минути.

Кристъл Палас шокира Челси!

Отборът на Кристъл Палас поднесе изненадата в 8-ия кръг...

на 15.10.2017

След почивката Джеймс Макартър върна равенството, след като остави стража на домакините Алекс Маккарти безпомощен със силния си шут. В 80-ата минута Лука Миливойевич направи обрата пълен.

Така Кристъл Палас събра 22 точки и вече е 14-и в класирането, докато "светците" заемат 16-о място с 20, предава Спортал.