BG EN

Министър Вучков: Атентатите в Париж не са просто покушения срещу свободата на словото, но и срещу сърцето на Европа

ЧАС ПИК

Министър Вучков: Атентатите в Париж не са просто покушения срещу свободата на словото, но и срещу сърцето на Европа

10482
на 11.01.2015
Министър Вучков: Атентатите в Париж не са просто покушения срещу свободата на словото, но и срещу сърцето на Европа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Трябва да усъвършенстване механизмите и да се криминализира транспортирането до такива конфликтни зони." Това коментира вътрешният министър Веселин Вучков в предаването 120 минути по Би Ти Ви, на фона на случващото се във Франция след последните трагични събития там.

препоръчано

"Задавах си въпроса защо цел на терористите беше Европа. Струва ми се, че има от всичко по малко. Това не е просто покушение срещу свободата на словото, но и срещу сърцето на Европа. Опит да се стимулират антиислямски възгледи", посочи Вучков, пише novini.bg.

" Гаранции за пълна безопасност нито една държава в Европа в момента не може да даде", коментира вътрешният министър.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК