2
14.01.2018
2
7205

Николай Михайлов отново бе избор №1 на вратата за Омония (Никозия) при класическата победа с 3:0 над Ермис в мач от 20-ия кръг на кипърското първенство. "Детелините" надиграха категорично своя противник, записвайки четвърти пореден успех в шампионата под ръководството на Ивайло Петев.

Петев търси опитен вратар за конкурент на Ники Михайлов

Треньорът на Омония (Никозия) Ивайло Петев иска в клуба...

на 12.01.2018

С две попадения за победителите се отчете Деметрис Христофи, който се разписа в 5-ата и 64-ата минути, а голмайсторът Мат Дербишър също вкара гол в 7-ата минута. Кипърецът вече има шест попадения, докато англичанинът се разписа за 11-и път през сезона.

Омония заема шесто място в шампионата. Отборът вече има 32 точки и се доближи до петия АЕЛ, който е с 33 точки, но и мач по-малко.