Още на старта! Екшън в групата на Лудогорец

0
14.09.2017
0
1112

Лудогорец започна груповата фаза на Лига Европа с равенство като гост на Истанбул ББ. В карето на "орлите" става много интересно, защото Брага победи при визита Хофенхайм. Хофе само преди броени дни надви Байерн Мюнхен с 2:0 в Бундеслигата, но сега отстъпва с 1:2 в ЛЕ.

Футболът се тресе! Троен скандал с Лудогорец

Родният футбол се тресе. Огромен скандал с Лудогорец....

на 12.09.2017

Вагнер вкара за домакините в 24-ата минута, а Спортинг Брага осъществи пълен обрат след попадения в 45-ата и 50-ата минута. Точни за гостите бяха Жоао Карлос и Диего Соуса. В следващия кръг Хофенхайм гостува на Лудогорец, а Брага домакинства на Истанбул ББ.

Очертава се мобилизацията в Хофе да е огромна преди мача в Разград. А "орлите" ще търсят победа, която да им даде сериозна преднина спрямо немския тим.