ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Понижи се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката
2593
на 04.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Понижи се нивото на Дунав в началото на българския участък на реката за последните 24 часа. При Ново село нивото на Дунав се е понижило с 18 см и днес водният стоеж там е 180 см, съобщиха от местната Хидрометеорологична станция.
препоръчано
При Лом нивото на реката е спаднало с 17 см и водният стоеж е 263 см. При Оряхово понижението на нивото на реката е с 21 см и водният стоеж там е 175 см. В останалите хидрометеорологични станции от българския участък на реката нивото се е понижило със стойности от -7 до - 29 см. Температурата на водата край Ново село е 8.2 градуса.
свързани новини
Нивото на река Дунав при Свищов се е понижило с 22 см
7394
на 04.11.2015
Ето какви ще са цените на винетките в евро
1984
преди 13 минути
СДВР: Ще извеждаме от протеста хора с профил на локали
5477
преди 33 минути


