BG EN

Почина катастрофиралата през май Александра

ЧАС ПИК

Почина катастрофиралата през май Александра

301200
на 20.08.2014
Почина катастрофиралата през май Александра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишната Александра Атанасова от хасковската ГПЧЕ "Асен Златаров", която на 20 май катастрофира тежко до пл. "Лебеда" в Хасково почина.

препоръчано

Днес бе погребението на момичето, съобщи haskovo.info. На 20 май вечерта на кръстовището до "Лебеда" се сблъскаха Рено и Мазда. Реното не спира на знак "Стоп" и следва зверски сблъсък.

Шофьорите на двете коли бяха по на 21 и 22 г. Най-тежко пострада абитуриентката Александра, която бе с опасност за живота в МБАЛ "Хасково".

След това момичето бе транспортирано за лечение в Пловдив. Състоянието й обаче рязко се влоши и тя почина.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК