BG EN

Председателят на ОИК-Кърджали хвърли оставка

Политика

Председателят на ОИК-Кърджали хвърли оставка

3615
на 25.11.2015
Председателят на ОИК-Кърджали хвърли оставка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на ОИК-Кърджали е подала оставка, а нейното място заема досегашния член на комисията Антоанета Юрукова. ЦИК е освободила със свое решение от 24 ноември като председател на ОИК в Кърджали Даниела Петрова и е анулирала издаденото й удостоверение, съобщава Дарик.

препоръчано

Със същото решение на нейно място е назначена досегашният член на ОИК от квотата на ГЕРБ Антоанета Юрукова. Предложението за рокадите е направено от народния представител от ПП ГЕРБ Цвета Караянчева и касае промени в състава на ОИК-Кърджали.

Мястото на Антоанета Юрукова като член на ОИК пък заема Руси Латунов. В качеството си на упълномощен представител на ПП ГЕРБ за област Кърджали към предложението за кадровите промени в РИК Караянчева е представила и оставката на досегашния председател Даниела Петрова за предсрочното й освобождаване от поста.

 

Сподели:
Бомба x
Какво ни чака в годината на Огнения кон Какво ни чака в годината на Огнения кон
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Николай Дренчев хвърли светлина какво се случва в партията на Кузман Илиев: Невъзможно е България може да е мандатоносител на Румен Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Николай Дренчев хвърли светлина какво се случва в партията на Кузман Илиев: Невъзможно е "България може" да е мандатоносител на Румен Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК