ГОРЕЩО
Министър Ефремова: Със законови промени се гарантира, че от 1 юли минималната пенсия ще се увеличи на 347,51 евро (СНИМКИ)
ДПС отбеляза 37 години от майските събития по време на т.нар. “Възродителен процес“ в Джебел (СНИМКИ)
ЩЕ СЕ ПОНИЖАТ ЛИ ЦЕНИТЕ? КЗК предложи 23 антикризисни мерки на пазара на горива
ВАЖНА СРЕЩА В МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ: Тристранката се разбра за минималната пенсия
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стоки менте на обща стойност 30 хил. лв. са били иззети от магазин за дрехи и сувенири на ул. „Пирин“ във Варна, съобщават от полицията.
препоръчано
Установено е, че в обекта има дрехи, спортни обувки и модни аксесоари от търговски марки, за които не са предоставени документи за произход и изрично съгласие на официалните представители на тези марки за разпространение на съответните артикули. По случая е образувано досъедбно производство.
ГДБОП задържа двама мъже за порнографско съдържание с деца
1674
преди 13 минути
Задържаха мъж за притежание на фалшиви банкноти
4310
преди 58 минути
Двама мъже са задържани за въоръжен грабеж в Луковитско
6777
преди 2 часа


