BG EN

Прободеният с нож младеж в столицата е без опасност за живота

ЧАС ПИК

Прободеният с нож младеж в столицата е без опасност за живота

6693
на 30.11.2014
Прободеният с нож младеж в столицата е без опасност за живота
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

9-годишният младеж, който тази нощ бе открит с прободни рани в столицата, е без опасност за живота. Това съобщиха от пресцентъра на УМБАЛСМ „Пирогов”, предаде агенция "Фокус".

Момчето е настанено за лечение в болницата, след като през нощта е бил намерен в безпомощно състояние на бул. „Джеймс Баучер”.

От болничното заведение уточниха, че младежът е с няколко прорезни рани и една проникваща. По случая е задържан 17-годишен в ареста на Четвърто Районно полицейско упрявление. Продължават действията по установяването на причините за извършеното престъпление.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим наши хора в съдебната система (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК