ГОРЕЩО
Интер не може да си позволи грешка срещу Рома
Валентин Радев: Служебният кабинет си прави PR акции, няма да има вълна заради Радев
Проф. Тодор Кантарджиев: Случаите на морбили в страната нарастват
ОТ ЕУФОРИЯ КЪМ РАЗОЧАРОВАНИЕ: Защо се пука балонът на "Промяната"
Лияна Панделиева с ПОКЪРТИТЕЛЕН РАЗКАЗ за ужаса с влака край Трявна - от думите на машиниста ще ви настъхнат косите
ЧАС ПИК
Протестиращи срещу затварянето на "ТЕЦ-Варна" блокираха столична улица, заплашват да нарушат добрия тон
4799
на 16.10.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протестиращите срещу затварянето на "ТЕЦ-Варна" се отправят към Министерството на икономиката и енергетиката, като блокираха движението на улица „Раковска” в столицата, предаде "Фокус".
Протестиращите искаха регионалният мениджър на „ЧЕЗ България” ЕАД Петър Докладал да излезе от сградата на разпределителното дружество и да говори със своите служители. Те поискаха още да влязат в сградата на ЧЕЗ, но полицаите не ги допуснаха.
Протестиращите заявиха че от тук нататък ще има митинги в София и Варна, като заплашиха, че ще нарушат добрия тон. Те заявиха, че зад решение за затварянето на „ТЕЦ”-Варна стои и министърът на икономиката и енергетиката Васил Щонов.
препоръчано
Кой и как счупи финансовата дисциплина на държавата?
58871
преди 2 часа
Проф. Тодор Кантарджиев: Случаите на морбили в страната нарастват
15562
преди 4 часа


