ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътници чакаха часове наред на гарата в Пазарджик, за да се придвижат до София, Пловдив и Бургас. Оказа се, че влаковете не се движат от обед, информира Би Ти Ви. Служители на БДЖ коментираха, че проблемът е предизвикан от ремонт по инфраструктурата, който е продължил повече от предвиденото.
Повечето пътници бяха принудени да чакат, защото нямаше друг начин как да се придвижат до крайните си дестинации.
Отговор защо се е стигнало до конфликтната ситуация отказаха да дадат както началника на гарата, така и служителите на билетните каси.
До момента няма официален коментар от БДЖ. Може единствено да се гадае дали подобни проблеми ще възникнат и в бъдеще.
препоръчано
свързани новини
Пътищата в Пазарджик са проходими
2900
на 22.02.2016
Вежди показва 60 нови акварела в "Дървото"
8079
преди 2 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
7154
преди 4 часа
ГОЛЯМА ВЯРА: Този велик светец се прославил с необикновени чудеса
27830
преди 5 часа


