ГОРЕЩО
С ДВА УКАЗА: Президентът назначи служебния кабинет и насрочи изборите
ИЗПОЯДОХА СЕ: Бивш съпредседател на Зелените призна, че е ходил на сбирка с Калушев, обвини Сандов за поканата
Делян Пеевски: Нека свещеният месец Рамазан вдъхнови всички към добри дела!
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Не ви ли е срам, бе?! Служебното правителство е киша
ШОКИРАЩО В ПИК! Камери заснели как Ивей, Дечо и Пламен се кланят на Калушев. АУДИО доказва момента на смъртта на тримата в хижата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бюджетният дефицит е под контрол. България се намира в добра финансова кондиция. Това коментира Румен Гечев в предаването "Лице в лице" по Би Ти Ви.
препоръчано
По думите не бива банковата система да се използва в междупартийните битки. Това е недопустимо, заяви Гечев. Според него "Южен поток" ще се строи, независимо от едно или друго правителство. Никой не е прочел присъдата на кабинета Орешарски.
Това което успяха да постигнат министрите в тази тежка обстановка не е малко. Колко по-рано са предсрочните избори, толкова по-добре, каза той.
Ето кога кабинетът на Андрей Гюров ще положи клетва
9191
преди 24 минути
С ДВА УКАЗА: Президентът назначи служебния кабинет и насрочи изборите
12692
преди 49 минути


