Селтик XI - Стилиян Петров XI - 1:3 на полувремето

Дата
4735
Коментари
0

Селтик XI - Стилиян Петров XI 1:3. Това е резултатът от благотворителния мач – бенефис на Стилиян Петров на полувремето.

Около 45 секунди бяха достатъчни на Димитър Бербатов да открие резултата. Куейяр намери нападателя на Фулъм с извеждащо подаване, а Берба пусна топката покрай Роб Дъглас, давайки аванс на сборния отбор на Стилиян Петров. В 10-ата минута Хенрик Ларсон изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Хабиб Бей срещу Боби Пета. Шест минути по-късно Мартин Петров отново изведе сборната селекция на Стилиян, след като получи асистенция от Мариян Христов и с удар по земя в далечния ъгъл направи 1:2. В 19-ата минута двубоят бе прекъснат за прословутата "минута на Стилиян", в която всички привърженици по трибуните на "Селтик Парк", както и 22-амата на терена изразиха подкрепата си към Стилиян в обичайните аплодисменти. Стан бе видимо развълнуван от емоционалния миг. След около половин час игра Стилиян Петров напусна терена, преотстъпвайки капитанската лента на Пол Ламбърт. В 35-ата минута публиката на "Паркхед" отново се раздвижи, след като в игра се появи Луи Томлинсън - една от звездите на One Direction. В 39-ата минута Димитър Бербатов покачи на 1:3 с втория си гол в мача.

(0)
За кого бихте гласували, ако днес се проведат парламентарни избори?
Седмичен хороскоп
Овен (20.03 - 20.04)
Не трябва да разчитате много на съдбата през следващите седем дни. Тя няма да ви направи подаръци, трябва сами да се потрудите. Но затова пък усилията, положени сега, дават добри резултати. Парите идват и си отиват. Вие се ядосвате за някои ненужни покупки в събота. На моменти не знаете да спрете, затова е желателно да имате до себе си добър консултант, който да ви ограничава в харченето. Внимавайте пред кого и какво споделяте, защото завистниците са наострили уши и само чакат удобен момент за удар под кръста. Ще се разочаровате от приятелска лъжа и няма да простите.