Българският национал Симеон Славчев направи официален дебют за новия си отбор Карабах, съобщава „спортал“.

Официално! Симеон Славчев остава в Лехия (Гданск) и през новия сезон

Националът на България Симеон Славчев ще играе в Полша...

на 31.08.2017

Халфът влезе в началото на второто полувреме при победата на Карабах над Олимпия (Любляна) с 1:0 в среща от първия квалификационен кръг на Шампионска лига.

Голът за тима от Азербайджан, който през миналия сезон стигна до груповата фаза, отбеляза Уилд-Доналд Герие в 79-ата минута.

Съперниците завършиха двубоя в намалени състави след червени картони на Иса Абас и Кара Карайев.