ГОРЕЩО
Халил Летифов: За ДПС пътят Пловдив-Асеновград-Смолян-Рудозем-Ксанти е задължителна инвестиция за Родопите (ВИДЕО)
ГОРЕЩО РАЗСЛЕДВАНЕ! Вижте как спонсорът на Бареков - мутрата Пламен Дишков-Кела, върти контрабанда, точи ДДС и манипулира обществени поръчки
САМО В ПИК TV! Историкът доц. Георги Димов с екшън коментар за изцепката на Ивайло Мирчев: Демонстрира селяндурско-провинциален модел на поведение, който избива комплекси (ВИДЕО)
Йотова подкрепи правителството за административната реформа - даде съвет на Радев и министрите му
Принц Уилям пише есемеси на Стилиян Петров (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Строителен работник падна от близо 5 метра височина в Благоевград.
препоръчано
Инцидентът станал днес около 16,00 часа на нов строеж на ул. „Петър Зографски“, пише "Струма бг".
Строителят укрепвал куфраж на колона, загубил равновесие и полетял. Незебавно на място му е оказана първа помощ от лекарски екип на Спешна помощ и с линейка е транспортиран до болницата.
Пострадалият работник бил адекватен, не е губил съзнание, свикан е екип за уточняване на състоянието му, преценява се дали да бъде транспортиран за столичния институт „Пирогов“.


