0
14.02.2018
0
1642

Отборите на Ювентус и Тотнъм не излъчиха победител в първия 1/8-финален сблъсък помежду си в Шампионската лига. Срещата на "Алианц Стейдиъм" в Торино завърши при резултат 2:2.

Двата тима сътвориха зрелищен сблъсък, като домакините взеха ранна преднина след два гола на Гонсало Игуаин във 2-ата и в 9-ата минута от дузпа, предава Спортал. "Шпорите" обаче върнаха едно попадение чрез Хари Кейн в 35-ата минута, а Кристиан Ериксен изравни в 72-ата минута.

Домакините пък могат да съжаляват, че не вкараха трети гол в края на първата част, когато получиха втора дузпа, но Игуаин нацели напречната греда.Така англичаните си тръгнаха повече от доволни от това голово реми, което е прекрасен турнирен резултат и им дава отлични шансове преди реванша на "Уембли".