ГОРЕЩО
ТОП УДАР на ДАНС, митниците и прокуратурата: Заловен е кокаин за над 4,4 млн. евро (СНИМКИ)
ГОРЕЩО! Агенция "Митници" има нов шеф
Юристи направиха на мармалад Мирчев след уличния екшън: София не му е Росенец, доставчикът на храна не е Доган и депутатската карта не го прави безсмъртен
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Румен Радев с четири нови назначения
ИЗНЕНАДА! Културният министър влетя в ефира на БНТ при Дара - ето какво й обеща
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
18-годишен ученик разходи напразно автомобилите на варненската полиция, пожарна и Бърза помощ, пише Днес+.
препоръчано
Вчера младежът подал сигнал на телефон 112 за възникнал пожар в класна стая, намираща се в сградата на училище на територията на II РУП – Варна. Момчето съобщило, че в горяща стая има ученици. На място незабавно са изпратени екипи на Бърза помощ, пожарна и полиция.
Установено е, че подаденият сигнал не отговаря на истината и няма възникнал подобен инцидент. По случая е започнато бързо полицейско производство. 18-годишният ученик е задържан за срок от 24 часа.
С термодрон и куче - трети ден издирват 56-годишния Силви
6448
преди 47 минути
Назначиха нов зам.-областен управител на Благоевград
8248
преди 2 часа


